Co říká volba spodního prádla o naší povaze? Dozvíš se zde!Jak se s oblibou říká, šaty dělají člověka, a není to bezdůvodně. Jistě se vám stalo, že jste na ulici viděli někoho s outfitem, který vás okamžitě uchvátil. Ať už z důvodu, že byste si ho nejradši pořídili také, nebo se vám líbí, jak ho daná osoba skloubila se zbytkem svých věcí. Automaticky si začnete utvářet nějaký obrázek i o povaze, vlastnostech a koníčcích toho člověka. Například pokud má pevnější boty, přiléhavé legíny, batoh nebo nějakou tašku přes rameno, a mikinu přes hlavu, nejspíš si pomyslíte, že se chystá na nějakou sportovní akci.

Pokud má i milý výraz na tváři, třeba si i pomyslíte, že taková sympaticky působící sportovkyně musí být určitě příjemná společnost. Na základě oblečení denně hodnotíme tisíce lidí, ani nad tím neuvažujeme, děláme to automaticky. Jak a čím působí výběr šatstva na naše okolí, se věnovala řada nejrůznějších studií, jež se zaměřily především na první dojem, který v ostatních náš outfit vyvolá. Pokud si o tom přečtete pár posouzení a článků, můžete se dozvědět, jaké oblečení zvolit např. na první rande, na pohovor nebo na večeři s přáteli.

Jak se hodnotí výběr spodního prádla, když ho nevidíme na první pohled?

Jen tak někomu se volba našich kalhotek před oči nedostane, ale pokud ano, rozhodně není na škodu vědět, co to o naší povaze vypovídá. Třeba se dokonce dozvíte něco nového, co jste o sobě ani nevěděli! A taková dobře vybraná podprsenka může při intimnějších chvilkách rozhodně vylepšit romantickou atmosféru. Nejdůležitější je si vybírat takové oblečení a prádlo, které vám je pohodlné a cítíte se v něm dobře. Nejlépe, když to ještě podtrhne vaši osobnost, protože nemá cenu se nutit do něčeho, co vám bytostně nesedí.

Ke komu se hodí jaké kalhotky? Zjistěte to v galerii!

 

 

 

 

 

 

 

Komentářů

komentáře