HIT! Lidé šílí po investičních mincích s tímto znakem! Každý další rok stoupne její hodnota o 100 000,- Kč!Pokud máte nějaké finanční prostředky navíc a chcete investovat, tak byste si tohle měli přečíst. V dnešním moderním světě jsou velice oblíbené kryptoměny či akcie. Nicméně u kryptoměn je obrovsky vysoká volatilita. Jeden den máte pomyslných 300 000,- Kč a druhý den už třeba jen 100 000,- Kč.

Co se týče akcií, tak to také není žádná jistota. Mohli jsme to vidět například v březnu 2020, kdy na začátku koronavirové krize všechny akcie letěli dolů jak na horské dráze.  Mnoho investorů plakalo nad ztrátou. Lidé i zkušení investoři se vzhledem k tomu nyní ohlížejí nad něčím, s čím nezacloumala ani koronavirová krize ani například tweety slavného člověka.

Jistota i při krizi?

Mnoho investorů se poohlíželo po tom, v čem by mohli uložit své peníze navzdory všem krizím a hodnota by stále stoupala. A my pro vás máme tip po čem nyní všichni investoři šílí. Jedná se o investiční Svatováclavské dukáty. Jedná se o zlaté mince Au 986/1000 s s puncem mincovny Kremnice z roku 2018. Takových kousků je jen 300ks! Jen 300! A navíc z těchto 300ks je jen několik málo se značkou K, která je velice vzácná. Pokud ji najdete, tak máte jistotu, že rok po koupi bude mince stát o 100 tisíc víc!

Kde je možné takové kousky sehnat? Pokračujte na další stranu.

 

 

 

1
2

 

 

 

 

Komentářů

komentáře