Jak vypadá hvězda ze seriálu Přátelé dnes? Neuvěřitelná proměna!

ŘECKO do 6990 Kč

EGYPT od 7090 Kč

MADEIRA od 7100 KčTento seriál je kupodivu starší, než se zdá. Viděl ho snad každý, a kdo ne, tak ten se o něm minimálně doslechl. Jedná se koneckonců o jeden z nejpopulárnějších sitcomů (=sitting comedy, alias pořad, ve kterém jsou ve vtipných momentech puštěny záznamy smíchu diváků) vůbec! V hlavních rolích zde můžeme spatřit Courtney Cox, David Schvimmear, Matthew Perryho, Lisu Kudrow, Matt le Blanca a samozřejmě i Jennifer Aniston.

Většina z nich si i v pozdním věku udržela skvělý vzhled a postavu. Ono koneckonců to není tak těžké, když má člověk k dispozici tolik peněz, že si může dovolit ty nejlepší trenéry, šéfkuchaře a poradce. Ale i tak je potřeba notná dávka vůle a odhodlání, aby se člověk neutrhl ze řetězu. Většina herců se snaží o dobré působení a vzhled zejména kvůli rolím, ale samozřejmě chce hezky vypadat i kvůli bulvárním magazínům, které i sebemenší špíček okamžitě zachytí. Být v záři reflektorů holt není žádný med, a ne všichni jsou ten nátlak schopni vydržet. A pak se stane to, co se stalo jedné z hvězd tohoto seriálu, Matthew Perrymu.

Proč to jde s úspěšnými osobnostmi z kopce?

Na herce a ostatní profese, které vás jakkoliv proslaví, jsou kladené vysoké nároky. Nejde jen o jejich výkon, ale i o jejich osobní život. Klidně můžete ztvárnit danou roli sebelíp, ale zkuste si mít aférku, a najednou jsou veškeré vaše úspěchy zapomenuty. Všechna pozornost se upírá k tomu, zdali jste na tom dobře se svým partnerem, jestli se nehádáte se známými a jestli jste nepřibrali. Ne všichni mají na tento život pod hledáčkem žaludek. Uchýlí se k alkoholu a drogám, a spolu s tím samozřejmě přichází i problémy na place. Jak to dopadlo s tímto hercem po pravidelné konzumaci škodlivých látek?

Mrkni do galerie, ať se to dozvíš!

 

 

 

 

 

Komentářů

komentáře