Jak vypadá hvězda ze seriálu Přátelé dnes? Neuvěřitelná proměna!Tento seriál je kupodivu starší, než se zdá. Viděl ho snad každý, a kdo ne, tak ten se o něm minimálně doslechl. Jedná se koneckonců o jeden z nejpopulárnějších sitcomů (=sitting comedy, alias pořad, ve kterém jsou ve vtipných momentech puštěny záznamy smíchu diváků) vůbec! V hlavních rolích zde můžeme spatřit Courtney Cox, David Schvimmear, Matthew Perryho, Lisu Kudrow, Matt le Blanca a samozřejmě i Jennifer Aniston.

Většina z nich si i v pozdním věku udržela skvělý vzhled a postavu. Ono koneckonců to není tak těžké, když má člověk k dispozici tolik peněz, že si může dovolit ty nejlepší trenéry, šéfkuchaře a poradce. Ale i tak je potřeba notná dávka vůle a odhodlání, aby se člověk neutrhl ze řetězu. Většina herců se snaží o dobré působení a vzhled zejména kvůli rolím, ale samozřejmě chce hezky vypadat i kvůli bulvárním magazínům, které i sebemenší špíček okamžitě zachytí. Být v záři reflektorů holt není žádný med, a ne všichni jsou ten nátlak schopni vydržet. A pak se stane to, co se stalo jedné z hvězd tohoto seriálu, Matthew Perrymu.

Proč to jde s úspěšnými osobnostmi z kopce?

Na herce a ostatní profese, které vás jakkoliv proslaví, jsou kladené vysoké nároky. Nejde jen o jejich výkon, ale i o jejich osobní život. Klidně můžete ztvárnit danou roli sebelíp, ale zkuste si mít aférku, a najednou jsou veškeré vaše úspěchy zapomenuty. Všechna pozornost se upírá k tomu, zdali jste na tom dobře se svým partnerem, jestli se nehádáte se známými a jestli jste nepřibrali. Ne všichni mají na tento život pod hledáčkem žaludek. Uchýlí se k alkoholu a drogám, a spolu s tím samozřejmě přichází i problémy na place. Jak to dopadlo s tímto hercem po pravidelné konzumaci škodlivých látek?

Mrkni do galerie, ať se to dozvíš!

 

 

 

 

 

 

 

Komentářů

komentáře