Našel svou dceru ležet vedle neznámého podivína. Jeho reakce byla nepochopitelná!Shodneme se, že rodiče pro nás ve většině případů chtějí to nejlepší. Několikrát to však přesahuje hranice! Znáte ty vtipy na to, že si otec na setkání s přítelem jeho dcery bere bouchačku? Tohle je ještě tak tisíckrát divnější! Otcové se o své dcery bojí po právu. Po světě nechodí jen pohádkoví princové, takže ať už se bojí, že jí její drahá polovička ublíží, nebo ji psychicky poznamená, obavy jsou na místě. Ani pro maminky to není jednoduché.

Sami dobře ví, čím si kolikrát museli procházet, když byly samy mladé. Je tedy logické, že se před tím pokusí své dcery ochránit. Tak či onak, navzdory tomu, že se na vás partnerovy rodiče hezky usmívají, uvnitř vás podrobují analýze. Jakmile se za vámi zavřou dveře, okamžitě začnou svého potomka bombardovat otázkami a názory. Snaží se předejít hrozbě, dokud tam ještě není. Samozřejmě je stále potřeba přenechat většinu volby na svém dítěti, koneckonců on je ten, kdo si toho partnera vybral. Není však na škodu si nechat poradit a přijmout pohled z druhého úhlu pohledu. Můžete díky tomu přijít na vlastnosti a zlozvyky, kterých jste si kvůli zaslepenosti láskou ani nevšimli!

Kdy poznáte, že už se vám rodiče do vztahu pletou až moc?

Je tam velice tenká hranice, protože oni se vám snaží pomoct, je to od nich hezké. Na druhou stranu když už by vám vašeho partnera měli jen znechucovat, vůbec nemá cenu se pokoušet je do toho víc zasvěcovat. Nejhorší bývají předsudky na základě vzhledu, původu nebo finanční situace. Jelikož jsme každý jiný, máme i jiné preference. To, že se neshodují s těmi ostatními, nám může být jedno, dokud jsme my šťastní. Někdy to však zachází do nepříjemných mezí.

Co nepochopitelného se přihodilo tomuto mladému páru? Odpověď se dozvíš v galerii!

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentářů

komentáře