Nechte své peníze vydělávat, zatímco spíte.Každý z nás disponuje nějakým finančním obnosem, většina lidí ho ukládá do banky. Pokud věříte reklamám, že vám peníze na běžném nebo spořícím účtu zhodnocují, realita je zcela jiná, vlivem inflace a poplatků budete vždy naopak prodělávat a žádného zhodnocení se nikdy nedočkáte.

S velkými i malými penězi se dá pracovat a rozmnožovat je prakticky bez práce. Většina lidí si myslí, že to dokáží jen šikovní investoři, kteří mají čas na to, aby mohli vyhledávat vhodné investiční příležitosti. Běžný člověk má v dnešní hektické době jen velmi málo času a i přesto může investovat, aniž by ho to stálo jakýkoliv drahocenný čas. Slouží k tomu unikátní projekt Portu.cz.

Kde se Portu vzalo a jak vám vydělá peníze bez práce?

Jde o automatizovanou investiční platformu. Specialisté vám zde sestaví vhodné investiční portfolio na míru. A co budete dělat vy? Nic, jen sledovat, jak se vaše peníze neustále zhodnocují.

Portu založila přední česká investiční skupina WOOD & Company, která je na trhu již třicátým rokem. Jde o největšího obchodníka na české burze, který má přístup na více jak 25 světových trhů. O peníze se stará jak velkým institucím, tak i jednotlivcům a to právě díky tomuto jedinečnému projektu.

S Portu se může stát investorem každý, jednoduše si stanovíte výši měsíčního vkladu, odborníci na investice vám navrhnou vhodné investiční portfólio a následně jen vyděláváte. Portu to pochopitelně nedělá zdarma, zajistí vám pravidelné zhodnocování vašeho vkladu a za odměnu si každý měsíc vezme jen drobný správcovský poplatek, který je malým zlomkem toho, kolik vám Portu vydělá. Portu však můžete vyzkoušet na 3 měsíce zcela zdarma a bez poplatků. Zde si spočítáte, kolik vám Portu vydělá. Níže můžete pro ukázku shlédnout, jak se vám může zhodnotit pravidelná měsíční investice 5000kč.

Portu je skvělou příležitostí, jak chytře spořit peníze i svým dětem. Založte svým dětem investiční účet jen za 0,25% za rok a zajistěte jim, že v budoucnu nebudou strádat. Portu není jen pro vyvolené, může ho využívat kdokoliv. Nenechte se okrádat bankou a objevte jeho výhody chytrého automatizovaného investování. Veškeré informace najdete na Portu.cz.

 

 

 

 

Komentářů

komentáře