NEUVĚŘITELNÉ! Tyto krystaly opravdu fungují, změňte svůj život k lepšímu!
To, že mají jednotlivé minerály své vlastnosti, a že mohou ovlivnit průběh vašeho dne, je relativně známé, ale co opravdu funguje? Tento trend se ve světě objevil během karantény, a oslovil mnoho mladých nadšenců. Sbírání minerálů se drželo v podvědomí vždycky, ale nyní se stalo skutečným trendem. Kolikrát už jste na ulici mohli vidět lidi s krystalem na krku nebo sbírky barevných nádherných kamínků na okně vašich kamarádů?

Nemohu s jistotou říct, jestli to skutečně funguje, protože jsem to nikdy nezkoušela, ale lidi věřící na auru a spiritualisté vám to mohou potvrdit. Většinou se dávají pod polštáře, nosí v kapse, nebo jsou skvostnou součástí šperků. Díky tomu může majitel alespoň trochu ovlivnit to, co se mu bude dít, či snadněji koncentrovat myšlenky. Navíc, co si budeme říkat, každý minerál je unikátní a opravdu nádherný, takže i kdyby to mělo sloužit jako ozdoba, stojí za to si ho pořídit.

Je zdravé si ovlivňovat budoucnost?

Co když tím narušujeme, co nám bylo dáno? To už je taky poměrně filozofická otázka, záleží, čemu věříte. Lidi se o to snaží už léta. Těch způsobů je tolik, že se ani nedají spočítat. Někdy to spadá až do satanistických rituálů, proto je na to často pohlíženo přes prsty. Ostatní volí poměrně přijatelnější metody, jako je manifestování, atd. Souvisí s tím i pověrčivost. Nevím, jak vy, ale já nejsem schopna říct nějaký fakt týkající se budoucnosti, aniž bych to zaklepala. Bohužel se nám všem v životě určitě stalo, že karma nastoupila zcela nevhod. Třeba vám váš učitel sliboval, že vás další den vyzkouší, ale vy jste neměli čas se učit, takže jste se na to vykašlali. Vždyť je vás přeci ve třídě hodně, jaká je šance, že vyzkouší zrovna vás? Bohužel náhoda je blbec, a je prostě pravidlo, že když to nejmíň potřebujete, tak se to stane.

Proto je lepší si budoucnost ovlivnit krystaly. Jak jednotlivé minerály fungují? Dozvíš se v galerii!

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentářů

komentáře