Z situací ti ztuhne krev v žilách! Chybělo málo, a následky by byly katastrofické!Určitě jsme všichni jednou byli svědci nebo dokonce účastníci nějaké šťastné náhody. Tohle je však úplně jiný level! Na těchto fotkách se dá hovořit o takové klice, která zachraňuje životy. No posuďte sami! Mnoho lidí věří na jakési spirituálno, jenž má kontrolu nad světem. Že existuje něco vyššího, než jsme my, a každý má tudíž předem vytyčenou cestu. Není se čemu divit, děje se tolik nepochopitelných a nevysvětlitelných věcí, že každý si asi v nějaký ten moment řekne, že tohle prostě není z našeho světa.

Dobrým příkladem jsou přírodní jevy. Vědci zkoumající podstatu naší planety a její život, jsou neustále udivený, čeho všeho je Země schopná. A dokud věda nebyla, připisovalo se to činnosti Boha, nebo jako ukázka vůle nadpozemských bytostí. Třeba takové blesky. V antickém Řecku se věřilo, že když je bouřka a šlehají blesky, je to Diův pokus o komunikaci s námi. Pro neznalce řecké mytologie, Zeus je bůh nebes a blesků, jehož jméno je skloňováno jako Dia, Diovi,… A na tomto principu dřív fungovali všichni.

Co podporovalo jejich myšlení?

Dnes si asi říkáme, jak primitivní asi museli být, když si mysleli, že k nim bohové mluvili. Pro některé z nás, že vůbec nějací bozi existují. Avšak ani v dnešní době nelze vše objasnit vědecky, jsou prostě situace, které dokáží zmást i sebeinteligentnějšího vědce. Díky mnoha moderním přístrojům a novodobé technologii již víme, že nějaké nadpřirozeno bylo v mnoha případech jen přírodní jev. Avšak v dnešní době máme stále spoustu věřících v Boha/bohy/nadpřirozeno, a je úžasné, že už se ve valné většině případů nejedná o špatnou nálepku. Kupříkladu spirituálno je dnes velký trend! Spousta lidí si kupuje krystaly a využívá jejich energie, nabíjí je, a učí se o jejich využití.

Jaké nadpřirozeno a neuvěřitelné štěstí tě čeká v galerii? Mrkni a hned se dozvíš!

 

 

 

 

 

 

 

Komentářů

komentáře